MojAndroid

Okuliare Google Glass sú nepochybne zaujímavou technologickou hračkou. Väčšina z nás sa k nim však kvôli obmedzeniam Googlu zatiaľ nedostane, to by sa však už v tomto roku mohlo zmeniť. Google totižto plánuje sprístupniť okuliare ešte širšej verejnosti. Problémom však bude aj naďalej pomerne vysoká cena.

Second-gen-Google-Glass-Explorer-edition

Okuliare sa dali doteraz zakúpiť v rámci developerského programu internetového giganta, stáli približne 1500 dolárov. Táto čiastka nie je ani zďaleká tak lákavá, no v najbližších mesiacoch by sa mohla znížiť na prijateľnejšiu úroveň. Tá ale aj naďalej ostáva pomerne vysoká, konkrétne sa hovorí o sume 600 dolárov. Boli by ste ochotní za ne zaplatiť takúto čiastku alebo si myslíte, že je to stále veľa. Koľko by ste boli za ne ochotní zaplatiť vy?

Zdroj: phonearena

2.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+