MojAndroid

Unikátny smartfón s termokamerou Flir si budete môcť zakúpiť aj u nás na Slovensku. Nový Caterpillar CAT S60 totižto zamieri do predaja aj do slovenských obchodov, a to za sumu na úrovni 600 eur. Presný dátum uvedenia na trh zatiaľ nepoznáme, podľa našich zistení, by sa ale s predajom malo začať už v priebehu júna.

CAT S60 je prvý smartfón, ktorý je vybavený novou termokamerou Flir. Tá v spolupráci s druhým klasickým fotoaparátom spája obraz z obidvoch snímačov do jednej súvislej snímky s farebným vyznačením teploty priamo na objektoch v obraze. Novinku sme si vyskúšali aj priamo na MWC v Barcelone, kde nás nadchla svojou citlivosťou a presnosťou.

CAT S60 2

Telefón inak ponúka 4,7″ HD displej s odolným sklom Gorilla Glass 4, procesor Snapdragon 617, 3 GB RAM, 13 MP fotoaparát a 3800 mAh batériu. Nechýba 32 GB vnútorná pamäť, NFC či barometer. Samozrejmosťou je aj štandardná odolná konštrukcia s odolnosťou voči vode, prachu či pádu. Takýto smartfón nájde využitie v mnohých priemyselných odvetviach, ale aj v každodennom živote. Či je vhodný práve pre vás, to už ale necháme na vašom rozhodnutí.

25.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+