MojAndroid

Rozmýšľali ste nad tým, aké to je písať recenzie na smartfóny? Chceli by ste si aj vy vyskúšať napísať vašu vlastnú recenziu a podeliť sa s ostatnými o vaše dojmy? Teraz máte skvelú príležitosť! V spolupráci so spoločnosťou Caterpillar sme pre vás pripravili súťaž, kde za otestovanie telefónu CAT S60 môžete vyhrať balíček odmien od Caterpillaru a zároveň uvidíte vašu recenziu priamo na našom webe.

Ako to bude prebiehať?

Je to veľmi jednoduché – siedmi z vás dostanú na týždeň telefón CAT S60 s termokamerou FLIR. V priebehu týždňa otestujete termokameru FLIR na telefóne CAT S60 a napíšete svoje dojmy z používania tejto jedinečnej funkcie. Ku krátkej recenzii ale nezabudnite pridať zaujímavé fotografie či videá a kreatívne využitia termokamery. Všetci tí, ktorí napíšu recenziu, dostanú balíčky cien od CAT. Ceny budú rozdelené nasledovne:

  1. miesto – teplá vetrovka CAT
  2. miesto –  teplá mikina CAT
  3. miesto –  teplá mikina CAT
  4. – 7. miesto – balíček príslušenstva/náradia/darčekových predmetov od CAT

Ako sa môžete zapojiť?

Samozrejme, nie každý bude mať možnosť telefón reálne testovať. Ten sa dostane do rúk tým z vás, ktorí preukážu schopnosť objektívne a zaujímavo písať recenzie alebo iné články. Stačí, keď pridáte používateľskú recenziu na váš smartfón v našom katalógu zariadení. Dajte si záležať, hodnotiť budeme práve text, ktorý k recenzii pripojíte. Ak by ste v katalógu vaše zariadenie nenašli, alebo by ste chceli svoju kreativitu ukázať inde, môžete sa realizovať napísaním blogu. Tu už necháme tému na vás s tým, že si dajte záležať najmä na gramatike, štylistike, ale aj obsahovej stránke vášho textu.

Kliknutím na obrázok sa presuniete do Katalógu zariadení, kde môžete pridať recenziu na váš smartfón a zapojiť sa do súťaže o testovanie CAT S60 a balíček od CAT.

Po tom, ako svoj príspevok napíšete, informujte nás o tom mailom na adrese mojandroidsk@gmail.com. V predmete správy uveďte text “Súťaž CAT S60” a pripojte odkaz na vašu recenziu alebo blog. Ak napíšete používateľskú recenziu, pošlite nám odkaz na zariadenie v katalógu a pripojte screenshot tej recenzie, ktorú ste pridali vy. Uistite sa ale, že nám správu píšete z toho istého mailu, pod ktorým ste pridali recenziu do katalógu.

Ako vyberieme výhercov?

Na zapojenie sa do súťaže máte čas od dnes, 12. septembra do tejto nedele, 17. septembra 2017, 23:59. O týždeň v pondelok v redakcii vyberieme siedmich z vás, ktorých budeme spätne mailom kontaktovať a postupne vám zašleme telefón na test spolu s ďalšími inštrukciami.

Vzhľadom na váš veľký záujem aj naďalej sa registrovať do súťaže sme sa rozhodli, že súťaž predĺžime. Najneskôr zajtra budeme kontaktovať prvého výhercu, ktorému zašleme CAT S60 na test, pričom vyberať budeme zo všetkých z vás, ktorí sa doteraz prihlásili. Registrovať sa ale môžete aj naďalej, pričom budúci pondelok vyberieme ďalšieho výhercu. Priebežne vás tak budeme odmeňovať a publikovať vaše recenzie na našom webe, pričom všetci siedmi výhercovia dostanú spomínaný balíček od CAT. My v redakcii sa už teraz tešíme na vaše výtvory!

18.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+