MojAndroid

Slovenské zastúpenie značky CAT hľadá zaujímavý projekt, ktorý podporí sumou až 5 000 eur. Dnešným dňom tak štartuje projekt CATapultuj svoj sen, ktorého úlohou je nájsť, pomôcť zrealizovať a podporiť vybraný projekt. Záujemcovia o spoluprácu so značkou môžu svoje projekty prihlasovať do 15. októbra na webstránke www.catapultujsvojsen.sk.

„So značkou CAT ideme proti zabehnutému prúdu a namiesto podpory existujúceho ambasádora sme sa rozhodli nájsť, podporiť a pomôcť odprezentovať niečo nové, čo Slovensko doposiaľ možno ani nemalo možnosť spoznať. V rámci našej podpory tak chceme pomôcť najzaujímavejšiemu projektu k jeho realizácii. Uvedomujeme si totiž, že na Slovensku je množstvo šikovných ľudí, ktorým však chýba hoci len malá finančná podpora, aby svoju ideu mohli pretaviť na reálnu vec. A práve preto sme pripravili projekt, ktorým katapultujeme ich nápady do reálneho sveta,“ vysvetľuje Claudia Petoöová, zástupkyňa značky CAT na Slovensku.

CAT tak od dnešného dňa spúšťa registračnú webstránku, ktorú záujemcovia môžu nájsť na www.catapultujsvojsen.sk. Prihlasovanie projektov je možné do 15. októbra. Počas októbra následne porota, zložená zo zástupcov značky CAT, vyberie shortlist najlepších projektov, ktoré postúpia do druhého kola. Ten bude zverejnený 21. októbra na webstránke www.catapultujsvojsen.sk. Užší výber účastníkov bude následne v druhom kole osobne prezentovať svoj projekt pred porotou. Víťaz, ktorý získa podporu v hodnote 5 000 eur, bude vybraný začiatkom novembra 2017 a so zastúpením značky CAT na Slovensku podpíše kontrakt na spoluprácu na obdobie jedného roka alebo čas potrebný na realizáciu projektu.

Viac informácií o súťaži sa dozviete na www.catapultujsvojsen.sk alebo na Facebooku CAT Slovensko.

Zdroj: Tlačová správa

21.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+