MojAndroid

Carrot Weather je ďalšia aplikácia na počasie. Teraz prichádza na Android a prináša so sebou množstvo užitočných funkcií. Aplikácia obsahuje charakter (mrkvu), ktorá vám povie informácie o počasí. Aplikáciu vytvoril vývojár Brian Mueller a oznámil, že je k dispozícii na Android zatiaľ v beta verzii.

Náš tip
Flowx: Prehľadné počasie pre každého

Náš tip
iMeteo.sk Počasie: Získajte všetky informácie o počasí do Vášho vrecka

Finálna verzia 1.0 by mala byť k dispozícii v najbližších týždňoch. Mueller ešte dolaďuje nejaké funkcie, napríklad aj widget na domovskú obrazovku. Aplikácií, ktoré nám dávajú informácie o počasí je obrovské množstvo, no táto určite stojí za vyskúšanie. Je iná, ako všetky ostatné.

Aplikácia ponúka zaujímavé nastavenia

Android verzia aplikácie vyzerá, že prináša všetky dobré funkcie z verzie pre iOS, napríklad aj možnosť upraviť používateľské rozhranie podľa seba. Obsahuje aj možnosť vybrať poskytovateľa informácií o počasí (Dark Sky alebo Weather Underground).

Rovnako ako v iOS verzii aplikácia ponúka predplatné, ktoré odomkne prémiové funkcie, napríklad animovaný radar. Aplikácia je zatiaľ k dispozícii zdarma, no obsahuje reklamy.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

31.5.2018
Zdroj: theverge.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+