MojAndroid

Portál pre začínajúce projekty Kickstarter ukrýva často veľmi zaujímavé nápady, sporadicky spojené aj s mobilnými zariadeniami. Jedným z takýchto projektov je aj Carbon – hodinky, ktoré môžete využiť aj ako externú nabíjačku pre váš smartfón. Najzaujímavejšie na týchto hodinkách však nie je to, že majú dve použitia, ale že sa dajú nabíjať tým, že ich nosíte na ruke. Ich vrchná strana totižto obsahuje solárny článok, ktorým sa neustále dobíjajú.

Pod ciferníkom hodiniek sa ukrýva miniatúrna batéria s kapacitou 800 mAh, ktorá vášmu zariadeniu dokáže dodať energiu na ďalšie 3-4 hodiny používania. Smartfón si z hodiniek dokážete nabiť pomocou špeciálneho kábla a rovnakým káblom hodinky v prípade potreby môžete aj dobiť cez svoj PC. Hodinky Carbon sú vyrobené z kvalitných materiálov a ponúkajú niekoľko farebných vyhotovení. Ak vás toto zariadenie zaujalo, môžete naň prispieť sumou 130 dolárov na stránke Kickstarter a medzi prvými na svete ich za túto sumu aj získate.

Zdroj: AndroidAuthority

11.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+