MojAndroid

Spoločnosť Canyon ponúka vo svojom portfóliu zaujímavé príslušenstvo aj pre tablety. Jedným z nich je univerzálny stojan s označením CNA-USTAND1x, ktorý môžete uchytiť na akýkoľvek povrch – či už ide o gumu, kov alebo plast. Tento stojan sme otestovali aj my a prinášame vám naše dojmy a skúsenosti z jeho používania.

Tento článok je rozdelený na viacero častí:

  1. časť: Konštrukcia a dizajn
  2. časť: Naše skúsenosti z používania a fotogaléria

Konštrukcia a dizajn

Univerzálny stojan Canyon USTAND1x je celý vyrobený z plastu a pozostáva z niekoľkých častí. Kruhová prísavka je umiestnená v spodnej časti a zabezpečuje pripnutie stojanu na povrch tabletu, ktorý môže byť vyrobený z takmer akéhokoľvek materiálu. V prípade, že vám stojan na tablete nedrží tak ako má, môžete použiť dodávané priesvitné nálepky, ktoré zabezpečia priľnavosť aj na gumových, kovových alebo iných typoch povrchov. V balení nájdete dva kusy.

Špeciálny mechanizmus prísavky umožňuje jednoduché upevnenie – stačí otočiť vrchnou časťou stojanu, čím ho pevne prichytíte k povrchu. Rovnakým spôsobom môžete stojan dať dole. Výhodou celej konštrukcie je, že tablet môžete nastaviť do rôznych uhlov a funkcia otočenia o 360 stupňov umožňuje zvoliť, či ho budete obsluhovať na výšku alebo na šírku. Tvar stojanu navyše umožňuje jeho zavesenie na háčik alebo držanie tabletu pohodlne jednou rukou.

V časti, ktorá prichádza do styku s rovnou plochou, na ktorej bude stojan položený, je vybavená aj mäkkými pogumovanými nožičkami, ktoré zabránia zošmyknutiu zariadenia. Stojan Canyon USTAND1x je dostupný v dvoch farebných variantoch – bielo-oranžovej (USTAND1W) a čierno-oranžovej (USTAND1B).

Tento článok je rozdelený na viacero častí:

  1. časť: Konštrukcia a dizajn
  2. časť: Naše skúsenosti z používania a fotogaléria
10.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+