MojAndroid

Predinštalované aplikácie pre volania a SMS bežne umožňujú o odpovedať pripravenými odpoveďami v prípade zaneprázdnenosti. Nová aplikácia vývojára a člena XDA crazyfool_1 s názvom Can’t Talk – Auto-reply to everything! za vás ale automatický obslúži aj ďalšie aplikácie.

Can’t Talk umožňuje automatický odpovedať (bez nutnosti zdvihnúť telefón) nielen na volania a sms ale aj sociálne služby ako sú WhatsApp alebo Hangouts. Aplikácia funguje pomerne jednoducho. V hornom pravom rohu povolíte aplikácii za vás automatický odpovedať. Nastavíte text automatickej odpovede (Auto reply to send). Následne si vyberiete či za vás má odpovedať na SMS, volania (Calls) alebo na správy nejakej z nainštalovaných aplikácií (Apps).

V ďalšom kroku vyberiete kontakty, ktorým má chodiť automatická odpoveď. Všetky automatické odpovede (komu a kedy boli odoslané) aplikácia zaznamenáva v položke Reply History. Aplikácia je momentálne v Google Play v betateste do ktorého sa môžte prihlásiť. V plnej verzii bude možnosť automatickej odpovede na SMS a volania bezplatná, ale na aplikácie ako je WhatsApp spoplatnená jednorázovým in-app poplatkom.

Verzia: 0.8.4
Aktuálna cena: Zdarma

zdroj: XDA

24.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+