MojAndroid

Viackrát sme hovorili o tom, ktorú mobilnú hru pre Android možno považovať za najobľúbenejšiu. Zatiaľ čo mnohí tipujú (už takmer zabudnuté) Angry Birds, väčšina z vás má aj vo svojom zariadení nainštalovanú hru Candy Crush. Tá je vo svete natoľko populárna, že sa americká spoločnosť CBS rozhodla vytvoriť hernú TV show založenú na tomto titule. Show bude mať niekoľko sérií, pričom každá z častí bude dlhá približne 1 hodinu.

Náš tip
Activision Blizzard kúpil štúdio stojace za hrou Candy Crush Saga za $5,9 miliardy

V TV show Candy Crush budú oproti sebe bojovať dvojice hráčov, ktoré budú prechádzať jednotlivé levely na obrovskej interaktívnej obrazovke. Producentom sa má stať Matt Kunitz, muž stojaci za mega-úspešnými formátmi Faktor strachu (Fear Factor) či Wipeout. Detaily samotného herného princípu pre zatiaľ nie sú známe, no na americkom trhu existuje pre tieto typy formátov dopyt, takže CBS možno trafilo do čierneho. Viete si predstaviť, že by ste hrali Candy Crush na obrovskej obrazovke pred miliónmi divákov so svojim kamarátom? :-)

Verzia: 1.121.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.121.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Engadget

19.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+