MojAndroid

Aplikácia Camera MX prešla aktualizáciou a teraz je dostupná v Google Play Store vo verzii 2.0. Aktualizácia priniesla niekoľko nových funkcií ako sú nové efekty, prácu s videom a taktiež je možné pridať k fotografiám aj značky o zemepisnej polohe.

My sme aplikáciu otestovali a prináša naozaj množstvo zaujímavých funkcií a možností, ako si vytvoriť naozaj lákavé fotografie doslova jedným kliknutím.

Aplikácia Camera MX je v podstate klasický fotoaparát, ktorý poskytuje dodatočné funkcie a možnosti, ako upraviť vyhotovené fotografie. Poskytuje niekoľko efektov, ktorými si môžete upraviť výslednú fotografiu. Samozrejmosťou je pridanie rámčeka, alebo si jednoducho môžete dať fotografiu do vami vyhovujúceho tónu farieb.

Nechýbajú efekty ako  HDR, Tilt-shift, Little Planet, farebná žiara, kaleidoskop, kreslenie, navyše si môžete vytvoriť aj vlastné, ktoré si uložíte ako šablónu.

Spracovať môžete aj video, napríklad pridaním titulkov, textúr, orámovania alebo náhodným efektom.

Aplikácia Camera MX poskytuje aj možnosť spravovania vašich multimédií pomocou média manažéra. K fotografiám si nezabudnite pridať GEO značky o zemepisnej polohe.

Okrem všetkých vymožeností, Camera MX poskytuje aj zdieľanie obsahu na sociálnych sieťach ako je Twitter, Facebook a Flickr.

Camera MX je teraz dostupná v aktualizovanej verzii 2.0 v Google Play Store a je zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Camera FX

21.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+