MojAndroid

Pri príležitosti 10. výročia prichádza spoločnosť Rockstar so zaujímavým počinom. Ide o hru Bully: Anniversary edition, mobilnú verziu pôvodnej hry Bully: Scholarship edition. Ako hráč sa opäť ocitnete v tele 15 ročného chalana menom Jimmy Hopkins v priestoroch Bullworthovej univerzity. Musíte sa vysporiadať so šikanou, prístupom učiteľov a stretnete sa s rôznymi hádkami alebo “bitkami” o pozornosť žien. Novinkou je rozhodne podpora vysokých rozlíšení obrazovky, vylepšená grafika a vykresľovanie textúr, či nový multiplayer.

Oproti originálu ďalej ponúka vylepšené osvetlenie interiéru či exteriéru a prispôsobenie pre ovládanie na dotykovej obrazovke. Zaujmú tiež “Friend Challenges” – nové arkádové minihry, kde si dvaja súperi skúšajú tvárou v tvár rôzne výzvy ako napríklad najrýchlejšie rozpitvanie žaby v biológickom laboratóriu alebo riešenie problémových slov v angličtine. Ďalšou motiváciou pre hráča môže byť takisto odomykanie rôznych zamknutých predmetov z pôvodnej hry.

Tento zaujímavý titul od War Drum Studios (tvorca GTA 3 pre mobilné telefóny) je v súčastnosti dostupný v obchodoch s aplikáciami pre Android a iOS za cenu 6,99€.

Verzia: 1.0.0.17
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: 1.0.0.17
Aktuálna cena: 6,99 €

Zdroje: androidcentral.com

10.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+