MojAndroid

Bulánci sa na Startovači tešia obrovskej podpore. Vývojári si pre spustenie novej verzie stanovili cieľ získať 500 tisíc českých korún. Táto hranica bola prekonaná niekoľkokrát. V čase písania tohto článku činí vyzbieraná suma 4 565 000 KČ.

Vytýčená hrania bola prekonaná až o 912 %. Aj to svedčí o neuveriteľnej popularite prvej verzie tejto hry. Projekt je možné podporiť ešte počas nasledujúcich 23 dní, takže očakávame, že vyzbieraná suma bude ešte vyššia.

Legendárna hra Bulánci je späť. Tentokrát aj s verziou pre Android

18.5.2021

Legendárna česká hra Bulánci je späť. Pri príležitosti jej 20. výročia sa vývojári rozhodli vytvoriť nových a vylepšených Bulákov. O novinke informoval portál Svět Androida.

Bulánci 2.0 neprinesú len staré známe levely v 3D, ale aj niekoľko nových a taktiež možnosť zahrať si novú príbehovú kampaň. Vylepšenia sa dočká aj populárny multiplayer a v niektorých leveloch sa dokonca objaví aj striedanie dňa a noci či zmeny počasia.

Projekt má na Startovači obrovský úspech

Vývojári sa projekt rozhodli financovať cez Startovač, kde mali v pláne vyzbierať 500 tisíc českých korún za 30 dní. Fanúšikovia Bulákov však boli takí nadšení, že za jeden deň sa im podarilo vyzbierať viac ako 1,5 milióna korún.

Ak sa hru rozhodnete podporiť, ako poďakovanie dostanete rôzne odmeny. Pri vyšších sumách môžete získať zberateľské figúrky, originálnu stolnú hru či dokonca možnosť nadabovať jedného Buláka alebo ísť s autormi hry na párty. Ak vám však stačí kľúč na stiahnutie hry, ten vás vyjde na 400 korún a prístup do early acces verzie na 600 korún.

Bulánci 2.0 prídu aj na Android

Jednou z noviniek, ktoré nová verzia prinesie, je podpora na viacerých platformách. Nových Bulákov si zahráte aj na konzolách a vývojári na Startovači taktiež uviedli, že v prípade veľkého záujmu Bulánci 2.0 vyjdú aj na smartfóny. Vyzbieraná suma hovorí sama za seba a Bulánci 2.0 tak s najväčšou pravdepodobnosťou vyjdú aj na smartfóny.

Náš tip
10 najobľúbenejších smartfónov našich čitateľov | 05/2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+