MojAndroid

Spoločnosť HTC sa rozhodla pre zaujímavú spoluprácu s cloudovou službou Dropbox. Jej výhody sú zjavné. Budúci majitelia telefónov HTC s používateľským prostredím HTC Sense 3.5, získajú v tejto službe 5GB úložný priestor (štandardne sú po zaregistrovaní dostupné 2GB).

Na každom novom HTC telefóne bude predinštalovaná aplikácia Dropbox, ktorá bude automaticky synchronizovať napríklad fotografie – po vytvorení snímky sa teda táto automaticky uploadne do online úložiska, odkiaľ môže byť dostupná na ktoromkoľvek zariadení s nainštalovaným Dropboxom. Akcia údajne funguje aj na niektorých súčasných telefónoch s HTC Sense 3.0 alebo už aj Sense 3.5 (custom ROM) – ak takýmto telefónom disponujete, dajte nám vedieť či ste náhodou nedostali 3GB dát navyše ;).

Dropbox
Dropbox, Inc.
Verzia 1.2.4 (18. 8. 2011)
Veľkosť 3,0 MB
1.5+

Zadarmo

Zdroj: androidcommunity.com

22.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+