MojAndroid

Na internete sa objavilo niekoľko špecifikácií pripravovaného modelu Honor od spoločnosti Huawei. Tá na Android trhu ponúkla zatiaľ len zariadenia nižšej a strednej triedy ako napríklad Huawei Sonic. Modelom U8860 Honor chce však spoločnosť pristáť aj vo vyšších triedach. Vyzerá to tak, že Honor vo vyššej triede nielen pristane, ale s ponúknutým hardvérom a určite priaznivou cenou tam aj pevne zakotví.

Model Huawei U8860 Honor by mal disponovať 4,5″ FWVGA LCD displejom. Pod krytom by mu malo tykať 1,4 Ghz jednojadrové Snapdragon srdce, ktoré bude podporované RAM pamäťou so zatiaľ neznámou veľkosťou. Disponovať bude 14,4 Mbps HSDPA. Telo hrúbky iba 9,9 mm by malo na zadnej strane ukrývať 5 Mpix kameru so schopnosťou natáčať 720p videá. Celý tento stroj bude poháňaný neuveriteľne veľkou batériou s kapacitou až 1930mAh! To bude výdrž! Bohužiaľ pre našich amerických kamarátov – našťastie pre nás – tento model bude podporovať len UMTS 900MHz / 2100MHz siete a tak sa objaví výlučne na európskom trhu. Operačným systémom by mal byť Android 2.3 Gingerbread a nájsť by sme v ňom mali aj Adobe Flash vo verzii 10.1.

Čo na Honor hovoríte vy? Prebojuje si miesto na európskom trhu? Ako poznáme Huawei, cena tohoto zariadenia bude určite pod hranicou jeho triedy a preto sa môžeme tešiť na super pomer cena/výkon, nemyslíte?!

Zdroj: AndroidGuys

1.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+