MojAndroid

Bud Light patrí medzi najpopulárnejšie značky piva v Amerike, a to aj najmä vďaka svojmu komerčnému potenciálu. Ten teraz pretavila do zaujímavého produktu, ktorým je inteligentná chladnička na pivo. Tá dokáže uskladniť až 78 pív, pričom eviduje ich presný počet a upozorní vás v prípade, ak by sa zásoby piva dostali na kritickú hranicu.

Nová chladnička nesie označenie Bud-E Fridge a na míňajúce sa zásoby piva vás upozorní aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. Okrem toho budete vedieť aj to, kedy je vaše pivo vychladené na optimálnu teplotu. Ak sa blíži deň NFL zápasu vášho obľúbeného tímu, dostanete upozornenie v prípade, že zásoby v chladničke nemusia vydržať takýto pivný festival.

https://youtu.be/8qAjnwBlAlM

Ďalšou zaujímavou službou, ktorú chce Bud Light prevádzkovať, je roznos piva domov. Táto novinka je zatiaľ dostupná iba pre obyvateľov amerického štátu Kalifornia, no aj bez nej ide o zaujímavé zariadenie. Chladničku je teraz v Kalifornii možné kúpiť za 299 USD, no keď príde do bežného predaja, stáť bude až 599 USD, takže v žiadnom prípade nepôjde o lacnú záležitosť.

Zdroj: Bud Light, PR Newswire via engadget

7.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+