MojAndroid

Ak si potrpíte na pekný dizajn vášho smartfónu či tabletu po softvérovej stránke, možno vás zaujme aj pekne spracovaná animovaná tapeta Bubbles Pro od slovenského developera Michala Chovanca. Tá ponúka jednoduchý, no pritom pekný dizajn s bublinami rôznych veľkostí a farieb, ktoré zobrazuje na rôznych pozadiach. Vďaka jednoduchému prevedeniu je táto tapeta dokonca aj šetrná ku vašej batérii.

bubbles-main

Animovaná tapeta Bubbles Pro ponúka nastavenia pre veľkosť a farbu bublín, či budú bubliny plné alebo priehľadné, nastavenia pre farbu pozadia, pre reakciu na dotyk atď. Môžete si tak nastaviť takmer všetky parametre a tapetu si prispôsobiť podľa seba a svojich požiadaviek. Nám sa táto tapeta veľmi pozdáva, a preto vám ju odporúčame nainštalovať a vyskúšať. Z Google Play Store si túto animovanú tapetu môžete stiahnuť bezplatne po kliknutí na náš widget nižšie.

Verzia: 5.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Za tip na aplikáciu ďakujeme nášmu čitateľovi Martinovi.

11.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+