MojAndroid

Rozhodli sme sa pravidelne testovať pre vás zaujímavé príslušenstvo a po úspechu recenzie na držiak Spiderpodium vám prinášame tip na držiak do auta. Do rúk sa nám dostal Brodit proClip. Švédska firma Brodit pripravila produkt, ktorý je doslova ušitý pre každého. Ide o systém proClip do (skoro) každého auta a držiaky na (skoro) všetky telefóny alebo tablety.  Výrobca uvádza viac ako 3,500 klipov. K dispozícii sú držiaky pasívne, aktívne s napájaním a mnoho ďalších. My sme sa rozhodli vyskúšať jeden aktívny držiak a nainštalovať si ho do nášho Android auta.

 

Testovali sme držiak Brodit proClip pre smartfón Galaxy Nexus a pre automobil Opel Zafira. Stačilo si len jednoducho vybrať klip proClip na model svojho automobilu a držiak pre svoj telefón. Zariadenie do testu nám zapožičala spoločnosť Sunnysoft.sk, cena za proClip sa pohybuje na úrovni 15 EUR a za držiak zaplatíte okolo 35 EUR.

Klip proClip umožňuje upevniť držiak do auta bez akéhokoľvek mechanického poškodenia palubnej dosky, či iného poškodenia a zásahu.

Pri každom automobile si môžete navyše zvoliť miesto, kde si svoj proClip uchytíte: pri volante, po ľavej alebo pravej strane alebo v stredovej konzole palubnej dosky. Brodit proClip je individuálne pripravený pre jednotlivé modely automobilov, stačí si len vybrať.

 V ďalšej časti si ukážeme, ako prebieha inštalácia Brodit proClip v aute.

Článok je rozdelený na dve časti:

11.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+