MojAndroid

Hoci posledná časť seriálu Breaking Bad bola odvysielaná ešte v roku 2013, do dnešného dňa ide o kultový fenomén. Na stránke imdb.com ide stále o jeden z najlepšie hodnotených seriálov všetkých čias. Úctyhodný je aj fakt, že aj po toľkých rokoch je seriál stále veľmi dobre známy. Preto nie je až takým veľkým prekvapením, že seriál dostal až teraz podobu oficiálnej mobilnej hry pod titulom Breaking Bad: Criminal Elements.

Ocitnete sa v koži samotného Heisenberga

Ak vám je aspoň trochu známy príbeh seriálu, určite vás neprekvapí, čo bude v hre vašou hlavnou úlohou. Tou je totiž vybudovanie drogového laboratória, neskôr dokonca celého podniku. Okrem samotného laboratória totiž budete musieť aj bojovať s nepriateľskými kartelmi a najímať si rôznych špecialistov, ktorí vám pomôžu udržať váš biznis nažive.

Ako to už v podobných hrách býva, aj tu budete začínať od absolútneho začiatku – v tomto prípade pôjde o starý karavan, pričom vy budete v roli samotného Waltera Whitea v jeho ikonických bielych spodkoch. Ak patríte medzi fanúšikov seriálu, určite viete, čo máme na mysli.

Spolupráca s tvorcami seriálu

Obrovskou výhodou totiž je, že hra vznikla v spolupráci so samotnými tvorcami seriálu. Aj preto tu nájdete všetky postavy, prvky a miesta priamo vystrihnuté z Nového Mexika, kde sa odohráva dej seriálu. Aj po šiestich rokoch si tak môžete zaspomínať na príbeh, ktorý je do dnešného dňa jedným z najzaujímavejších, aké sa objavili na televíznych obrazovkách. Hra je oficiálne dostupná v obchode Play, no ako už iste tušíte, jej dôležitou súčasťou sú mikrotransakcie. Bez tých bude váš postup v hre pomalší, no aspoň inštalácia je úplne zadarmo :-)

Verzia: 1.7.5.112
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.5.112
Aktuálna cena: Zdarma
10.6.2019
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+