MojAndroid

Multiplayerová bojová hra Brawl Stars od spoločnosti Supercell našla počas doby svojej existencie na platforme iOS množstvo úspechov, napriek tomu, že šlo o soft launch (možnosť prístupu len pre vybraných používateľov, pozn. red.). Avšak Android používatelia sa nikdy nedočkali informácie, či bude niekedy hra dostupná aj pre túto platformu, čo niektorých privádzalo k skutočnej nervozite. Vývojári zo Supercell však tento víkend oznámili, že vydávajú soft launch konečne aj pre Android, pre používateľov z niekoľkých vybraných krajín sveta. Oficiálny dátum skutočného vydania hry pre všetkých však stále nie je známy.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Až neprirodzene dlho trvajúce testovanie a príprava hry

Supercell pracuje na Brawl Stars už celú večnosť – hra stále nebola vydaná a to aj napriek ročnému soft launchu pre iOS. Snáď vývojári rozumne využívajú tento čas a po oficiálnom spustení hry sa dočkáme naozaj skvelého produktu (aj keď, čo sa testuje takto dlho? Možno je s hrou niečo od základu v neporiadku.).

Soft launch pre Android bol teda spustený, ale len pre niekoľko vybraných krajín. Konkrétne ide o Kanadu, Dánsko, Fínsko, Hong Kong, Írsko, Malajziu, Nórsko, Singapur, Švédsko a Macao. Snáď sa konečne po čase dočkáme oficiálneho releasu, soft launch pre Android je ďalším krokom k nemu.

Verzia: 11.108
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 11.108
Aktuálna cena: Zdarma

28.6.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+