MojAndroid

BotSyncPlus je Android aplikácia od slovenského vývojára TPsoft. Táto skvelá vec slúži na synchronizáciu súborov medzi zariadením a SFTP serverom. Komunikácia medzi dvoma zariadeniami používa šifrované spojenie. To znamená, že všetky vami uploadované médiá ostanú v bezpečí a budete mať k nim prístup iba vy. Aké funkcia ponúka BotSyncPlus?

Geekovia si pridú na svoje

Dostupné sú dva “smery” synchronizácie, a to zo zariadenia na server, a zo serveru do zariadenia. Upload aj download prebieha počas pripojenia k Wi-Fi, alebo k mobilným dátam. Ak však váš dátový balíček nie je neobmedzený, vývojár nezabudol na možnosť, ktorá povoľuje prenosy dát len cez siete Wi-Fi.

V aplikácii sa nachádza aj šikovná funkcia, ktorá vám pomôže uvoľniť miesto v internom, či externom úložisku. Môžete si pomocou nej nastaviť, aby sa už synchronizované médiá po uplynutí istého času zo zariadenia samé vymazali. Pre začiatok stačí vytvorenie pripojenia k serveru. Stačí zadať príslušnú adresu servera, vaše používateľské meno, a heslo. To samozrejme slúži na to, aby okrem vás nikto nemal prístup k uploadnovaným súborom. Ďalej treba zadať cestu k súborom vo vašom zariadení, a cestu, kam sa budú ukladať vami uploadnované súbory na server. Synchronizáciu zapnete jediným kliknutím tlačidla štart.

Nadchádzajúce užitočné, platené funkcie

Po zakúpení PREMIUM (2,99€ ročne) pribudne možnosť pridania viacerých serverov, aby ste mali prehľad o tom, čo, a kde máte uložené. Vývojár plánuje množstvo ďalších vymožeností, ako synchronizácia s Windows zariadeniami, či inými Android smartfónmi. Nuž, tieto funkcie budete môcť používať po zakúpení prémiového balíka. Pripravovaný balík SAFE, za ktorý si zaplatíte 49,99€ ročne zase zabezpečí pre vaše média 100 GB úložisko a najvyššiu možnú úroveň zabezpečenia. Čo sa týka lokalizácie, určite poteší prítomnosť slovenského, či českého jazyka. BotSyncPlus sa po istom období určite naučí používať takmer každý. V prípade, že vás aplikácia zaujala, môžete prejsť na jej vlastnú webovú stránku, na ktorej sa dočítate viac informácií. Aplikácia je dostupná v Obchode Play so základnými funkciami zadarmo.

Verzia: 0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+