MojAndroid

Ešte minulý týždeň obletela internet správa o nových slúchadlách z dielne spoločnosti Bose, ktoré údajne dostanú podporu služby Google Assistent. Teraz sú tieto slúchadlá realitou a funkcia Google Asistenta skutočne nechýba. Ide konkrétne o nové bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Bose QuietComfort 35 II.

Bose QuietComfort 35 II

Náš tip
Bose QuietComfort 35: Slúchadlá, pri ktorých nebudete vnímať okolie

Slúchadlá sa pripájajú k vášmu smartfónu rovnako ako akékoľvek iné Bluetooth príslušenstvo. Po prvotnom pripojení je potrebné riadiť sa niekoľkými krokmi prostredníctvom aplikácie Google Asistenta (dostupnej ako pre Android, tak aj iOS). Ak budete chcieť aktivovať inteligentného asistenta, stačí podržať špeciálne tlačidlo na pravom slúchadle.

Spoločnosť Google tvrdí, že inteligentný asistent môže robiť väčšinu štandardných úloh podobne ako vo vašom smartfóne. Môže prijímať a vytáčať hovory, čítať správy, reagovať na notifikácie či prehrávať hudbu. Samotné slúchadlá majú následne tiež odolnosť voči ruchu vo vašom okolí a ďalšie funkcie z dielne výrobcu Bose. Slúchadlá sú už aktuálne dostupné za sumu 450 dolárov, čo činí v prepočte približne 378 eur.

Zdroj: phandroid

23.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+