MojAndroid

Spoločnosť Bose začína v našom regióne predávať novú generáciu slúchadiel Bose, ktoré sú zamerané na elimináciu vonkajších ruchov a zvukov – QuietComfort 35. QuietComfort je názov technologických patentov, ktoré spoločnosť využila už pri prvom modeli týchto slúchadiel v roku 2000. O tom, že patria k absolútnej špičke svedčí aj fakt, že slúchadlá s týmto označením používali tiež piloti vrtuľníkov a dopravných lietadiel. Teraz sme sa dočkali ich nástupcu, ktorý má pozdvihnúť potlačenie okolitých ruchov na novú úroveň. Navyše, tentokrát v bezdrôtovom prevedení. To všetko pri zachovaní špičkovej kvality zvuku s priezračnými výškami, presnými stredovými frekvenciami a mohutnými basmi.

 

QuietComfort 35 sú uzatvorené slúchadlá s pohodlnými náušníkmi a vstavaným mikrofónom. Nový vstavaný ekvalizér si poradí so všetkými hudobnými žánrami a integrovaná nabíjacia batéria zabezpečí až 20 hodinovú výdrž. Tajomstvo slúchadiel spočíva v tom, že v každom náušníku majú dva mikrofóny, z ktorých jeden monitoruje vonkajšie ruchy, ten druhý analyzuje zvuk vychádzajúci zo slúchadiel. Elektronika potom eliminuje ruchy tým, že do ucha poslucháča ich púšťa s opačnou fázou, vďaka čomu dôjde k ich potlačeniu.

QuietComfort_35_wireless_headphones_-_Silver_1710_2

 

Vlastná aplikácia a spárovanie s dvoma zariadeniami

Slúchadlá je možné nastaviť pomocou aplikácie Bose Connect. Tá aj vďaka prítomnosti NFC uľahčuje a urýchľuje proces párovania so zariadením. Pomocou aplikácie môžete potom nastaviť čas, kedy sa majú slúchadlá automaticky vypnúť. Vítanou funkciou je aj možnosť párovania s dvoma zariadeniami súčasne. Ak budete napríklad počúvať hudbu cez svoj PC a zazvoní vám spárovaný telefón, tak zvonenie sa vám ozve aj priamo v slúchadlách.

Model Quiet Comfort 35 bude dostupný na prelome júla a augusta za odporúčanú cenu 379,95€.

QuietComfort_35_wireless_headphones_-_Black_1710_1

Zdroj: tlačová správa

9.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+