MojAndroid

Ak patríte medzi hudobných nadšencov, ktorí radi počúvajú hudbu vo svojom vlastnom svete, ale radi sa o dobrú hudbu podelia aj so svojim okolím, tak potom sú nové slúchadlá Boomphones Re-Up určené práve pre vás. Tie totižto v jednom balení ponúkajú unikátnu kombináciu slúchadiel a externých bezdrôtových reproduktorov.

boomphones

Jediným stlačením tlačidla budete schopní slúchadlá prepnúť do režimu hlasitých reproduktorov. Výrobca dokonca v balení pridáva aj špeciálne púzdro, ktoré okrem toho, že slúchadlá chráni pri prenášaní, tak funguje aj ako stojan, či akési púzdro pre reproduktory. Zároveň, vďaka vstavanej batérii, ale slúži aj ako nabíjacia stanica, ktorá spolu s batériou v slúchadlách zabezpečí 10 hodinovú prevádzku bez prístupu k elektrickej zásuvke. Samozrejmosťou je už aj vstavaný mikrofón, vďaka ktorému je s Boomphones Re-Up možné vykonávať aj hovory.

boomphones2

Čo sa týka parametrov samotných meničov, tak slúchadlá pracujú vo frekvenčnom rozsahu od 20Hz do 20KHz. Reproduktory  sú na tom o niečo horšie. To, že ponúkajú menší frekvenčný rozsah, od 150Hz do 20KHz, však nie je prekvapujúce. Asi nie je na mieste očakávať od nich super basy či kvalitu, no vzhľadom na univerzálnosť zariadenia to ani nebolo ich cieľom.

Developeri chcú pre spustenie výroby na Kickstarteri vyzbierať sumu 50-tisíc dolárov. Momentálne sú už za polovicou, podporiť ich však môžete aj vy tým, že si tieto slúchadlá kúpite. Jeden kus vás vyjde na 99 dolárov.

Zdroj: Kickstarter

16.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+