MojAndroid

Novinka s názvom Bodytrak prináša užitočné zariadenie pre všetkých športovcov či ľudí s aktívnym životným štýlom. Hlavnou funkciou je pravidelné monitorovanie telesnej teploty, ale aj údajov o spotrebe kyslíka pri záťaži či mimo záťaže. Takéto údaje môžu byť nápomocné pri sledovaní výsledkov rôznych druhov cvičení, či u športovcov počas regenerácie po zranení. Zariadenie Bodytrak prichádza taktiež so štýlovým dizajnom a už dobre známymi fitness funkciami. Ponúka meranie tepovej frekvencie, údaje o prejdenej vzdialenosti, krokomer, meranie rýchlosti a navyše (keďže je to zariadenie do ucha na štýl Bluetooth slúchadiel) prináša izoláciu od okolitých ruchov či možnosť spustenia vami zvolenej hudby.

bodytrak_earpiece

Bodytrak si môžete pripojiť k vašemu smartfónu alebo inteligentným hodinkám pomocou technológie Bluetooth a sledovať tak merané údaje v reálnom čase. Používatelia dostávajú k dispozícii softvér od Bodytrak pre sledovanie a export získaných údajov o zdraví a nameraných hodnotách. Zariadenie sa už teraz testuje v popredných Britských futbalových či rugby tímoch. Otáznikom je momentálne cena, tá bude pravdepodobne známa až pri uvedení zariadenia na trh v lete 2017.

Zdroj : theverge.com

7.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+