MojAndroid

Poľská environmentálna skupina EcoLogic Group dostala veľmi nepríjemné prekvapenie v podobe účtu 10000 poľských zlotých (2 287 eur) za hlasové služby. Skupina totiž namontovala bocianovi lokátor, aby pomocou neho sledovala migráciu vtákov.

SZOKUJĄCE ZAKOŃCZENIE HISTORII BOCIANA KAJTKA!Od wielu miesięcy pasjonowaliśmy się historią naszego bociana Kajtka,…

Zveřejnil(a) Grupa EkoLogiczna dne Čtvrtek 7. červen 2018

Bocian s ním nalietal asi 6000 km a stopa z lokátora končí v Blue Nile Valley v Sudáne. Tam niekto našiel (alebo odcudzil) lokátor a vybral z neho SIM kartu. Tú vložil do svojho telefónu a využíval na osobné účely. Následne z nej prevolal vyše 20 hodín. O incidente sa skupina EcoLogic dozvedela až pri vzhliadnutí sumy na účte. Nie je však známe, či už dali SIM kartu u operátora zablokovať. Situáciou sa zaoberalo poľské rádio Radio Poland, či noviny Super Express.

4.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+