MojAndroid

Epidémia koronavírusu, núdzový stav a s tým spojená karanténa zasiahli väčšinu malých podnikov na Slovensku. Z tohto dôvodu sa objavila na internete výzva #PostavmeIchNaNohy. Z nej vznikla platforma a mobilná aplikácia Blyss, ktorá si kladie za cieľ zachrániť budúcnosť dobrých značiek a podnikov na Slovensku.

Blyss nákup cez aplikáciu

Platforma prepája efektívnou marketingovou formou podniky s lokálnymi zákazníkmi

Ak sa chcú slovenské podniky dostať z finančnej straty, je nutné, aby sa im čo najskôr vrátili zákazníci. Vzhľadom na nedávny zákazu predaja a pretrvávajúcemu strachu zákazníkov, môže byť ich návrat veľmi pomalý. Marketingová platforma Blyss sa preto snaží prepojiť obchody a zákazníkov online formou.

Obchody majú k dispozícii webové rozhranie plaftormy, kde sa môžu bezplatne registrovať, osloviť zákazníkov a ponúkať im rôzne zľavy a kampane. Zákazníci majú k dispozícii podarenú mobilnú aplikáciu, ktorou sa k obľúbenému obchodu a tovaru dostanú. Sami dokonca môžu pomôcť dostať svoj obľúbený obchod do marketingovej kampane Blyss.

Čo musí podnik urobiť?

Malým podnikom môže Blyss pomôcť vyhnúť sa zložitému zakladaniu a prevádzkovaniu  e-shopu. Ak chce podnik túto ponuku využiť, tak sa musí:

  1. Zadarmo zaregistrovať v platforme Blyss.
  2. Vložiť svoju ponuku produktov a Blyss z nej vytvorí efektívnu kampaň, cez ktorú rovno sprocesuje podniku prichádzajúce objednávky. Celý proces je bez rizika a krok za krokom podniku vysvetlený.
  3. Blyss cez aplikáciu osloví ľudí, ktorí sú v reálnej blízkosti prevádzky, takže vie efektívnejšie cieliť na stálych a lokálnych zákazníkov podniku.

Čo musí urobiť zákazník?

Pokiaľ chcete nakupovať a pomôcť svojmu obľúbenému podniku v kampani Blyss, je nutné si nainštalovať jej mobilnú aplikáciu pre systémy Android a iOS. Tá má jednoduché grafické rozhranie v ikonickej červenej farbe platformy a krok za krokom vás prevedie svojimi funkciami. Ako prvé sa musíte zaregistrovať a využiť k tomu môžete aj svoj Google účet. Následne povolíte aplikácii prístup k vašej polohe a ona vyhľadá podniky v blízkosti vaše lokality.

Podniky môžete dokonca filtrovať podľa vašich záujmov pomocou kategórií ako Jedlo a kaviarne, Zdravie a fitness alebo Umenie a Kultúra. Nájdete si v ich ponuke niečo, čo vás zaujme ako je zľava, kupón, nová zaujímavá značka, alebo online kurz. Aplikácia následne sprostredkuje transakciu medzi vami a vašim obľúbeným podnikom. Svoje obľúbené ponuky a zľavy si dokonca môžete uložiť do sekcie Uložené.

Blyss
Blyss
Developer: Blyss s.r.o.
Price: Free
  • Blyss Screenshot
  • Blyss Screenshot
  • Blyss Screenshot
Náš tip
4G (LTE) sieť na Slovensku: Ktorý operátor má najlepšie pokrytie?
4.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+