MojAndroid

V rubrike blog vám zvykneme písať o tom, čo máme v našej redakcii nové. Hoci bolo leto a mnoho z vás bolo na dovolenke alebo oddychovalo mimo práce, my sme tvrdo makali na niekoľkých novinkách, ktoré sme si pre vás pripravili na stránke MôjAndroid.sk.

SSL certifikát: https://www.MojAndroid.sk

Prvou z nich je bezpečnostný certifikát SSL, ktorý zaručuje nielen vyššiu bezpečnosť pri prehliadaní, ale aj vyššiu bezpečnosť našej stránky pri prípadných útokoch od hackerov. Zmenu môžete pocítiť aj v rýchlejšom načítaní webu a prítomnosť SSL certifikátu indikuje aj lišta s URL vo vašom prehliadači.

SSL

Nové 360° fotografie

Ak pozorne sledujete články na našej stránke, tak ste si zrejme všimli aj novinku – 360° fotografie. Tie pridávame do recenzií významných smartfónov, ako napríklad LG G3 či Samsung Galaxy Alpha. Systém na zachytávanie týchto fotografií vymyslel kolega iMišo, ktorý ich aj fotí a spracováva. V budúcnosti s takýmito fotografiami budeme pokračovať a prinesieme vám tak detailný pohľad aj na ďalšie Android novinky.

[360-gallery id=5]

AndroidBazár.sk: Viac obrázkov, nový filter a podobné inzeráty

Okrem certifikátu SSL sme ale tvrdo pracovali aj na tom, aby sme zlepšili a skrášlili jednu z dôležitých častí nášho webu – Android bazár. Ten má nové grafické rozhranie, pričom sa zmenila nielen hlavná stránka s inzerátmi, ale aj vzhľad samotných inzerátov. V bazáre po novom môžete ku svojim inzerátom pridať aj viac obrázkov, ktoré sa pod každým inzerátom budú zobrazovať v prehľadnej galérii.

galeria-android-bazar

Aby sa vám lepšie nakupovalo a predávalo, tak sme pod každý inzerát v Android bazáre pridali aj podobné inzeráty, kde si môžete skontrolovať, či je cena predávaného produktu v tej správnej hladine, prípadne si v nich môžete vybrať alternatívu pri kúpe mobilu, tabletu alebo príslušenstva.

podobne-inzeraty-bazar

Jednou z najväčších zmien je nový filter vyhľadávania, ktorý sa nachádza nad inzerátmi v bazáre. Pomocou novej grafiky s kontextovým menu môžete zvoliť stav, kraj, cenu, či typ inzerátu, ktorý hľadáte, nehovoriac o tom, že si zariadenia môžete vyhľadať aj podľa značiek.

filter-inzeratov

Pracujeme na ďalších novinkách

Hoci vám tieto novinky môžu pripadať ako maličkosti, sú kúskami puzzle, ktoré pre vás skladáme už 4 roky. MôjAndroid.sk je stránka, ktorá vám ponúka všetko, čo potrebujete – nájdete tu aktuálne novinky, recenzie na telefóny, tablety a príslušenstvo, Android fórum, kde vám poradia s vašim problémom, Android bazár, kde môžete kúpiť alebo predať svoj Android a ďalšie novinky ako Katalóg zariadení, Katalóg aplikácií, či množstvo návodov, kde nájdete aktuálne informácie a inšpiráciu každý deň.

Ak sa vám naša práca páči, poteší nás ak zdieľate naše články na Facebooku alebo Google+, prípadne si vypnete AdBlock, ktorý nám znižuje príjmy z reklamy, ktoré môžu obmedziť naše ďalšie aktivity a novinky, ktoré pre vás pripravujeme. Ďakujeme za vašu priazeň.

12.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+