MojAndroid
Ondrej Ličko 30.august 2015

Každý rok sa v lete stretne celá redakcia nášho webu na akcii, ktorú sme familiárne nazvali MojAndroidovica. Tento rok sa konalo už 8. takéto stretnutie, snažíme sa takto neformálne stretávať každého pol roka. Okrem letných stretnutí sa totiž občas stretneme aj v zime a chodíme lyžovať alebo inak tráviť čas v horách. Stretli sme sa na chate Rohozná v blízkosti Brezna, ktorá spĺňala všetky naše požiadavky – má veľa miest na spanie, dobrý signál pre mobilný internet a je v prírode.

20150826_195014

Tento rok na MojAndroidovicu prišlo až 15 ľudí. Okrem redaktorov a redaktoriek sa týchto akcií zúčastňujú aj ich partnerky a partneri, takže sa vždy zíde väčšia skupina ľudí, ktorá sa dokáže zabaviť v každom počasí a pri akejkoľvek príležitosti. Okrem pracovných porád a písania niekoľkých článkov na web sme si tento rok užili aj 8-metrový bazén, posedenie pri večernom ohni či parádnu kapustnicu, ktorú nám uvaril Lukáš. Večer sme si spríjemnili aj kvalitnými cigarami, ktoré doniesol Matúš či cheesecake-kami od Katky.

20150825_195805_001

Príležitostí, kedy sa stretneme osobne všetci členovia redakcie je málo, nakoľko náš webadmin Martin žije a pracuje vo Veľkej Británii. Tieto chvíle si preto veľmi vážime a snažíme sa ich využiť naplno. Aj tento rok sme pre vás pripravovali niekoľko noviniek na webe, hovorili sme o optimalizácii už existujúcich projektov a snažili sme sa vyriešiť problémy, ktoré sa ťažko riešia cez internet. Spoločne sme si však užili aj testovanie drona Iris+, ktorého recenziu môžete očakávať v najbližšom období.

20150825_195643

Nie všetko však prebiehalo podľa našich predstáv. Hneď v prvý večer si šéfredaktor Michal podvrtol členok, a tak väčšinu chaty preležal, alebo chodil s barlami. Mal však viac času na premýšľanie, a tak aj jeho prezentácia na porade bola jednoznačne najdlhšia :-) Všetci sme sa ale dobre bavili a po dvoch dňoch oddychu sme pripravení na ďalšiu prácu. Môžete sa tešiť na ďalšie novinky na webe a množstvo kvalitného obsahu!

20150825_202102

20150825_195448

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

8komentárov

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
2

Keď ste už boli v Brezne, tak ste sa mohli ísť mrknúť do m.č. Predné Halny na istú vychýrenú bytovku, oproti ktorej je aj Luník IX šuvix :D Ach, tie krásy Slovenska :) :) :)

3

Prechádzali sme okolo nej dvakrát, nebol to veru príjemný pohľad :)

5
Tvoj obdivovatel

Nádherná si Elizabet ! :))))

6

lol, aky stalker :D

7

Je fajn ale nie je trochu tmavá ?

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+