MojAndroid

Hry s pixelovou grafikou majú rozhodne svoje čaro. Ak ste fanúšikom titulov ako Crossy Road či Flappy Bird, pravdepodobne si prídete na svoje aj v hre Blocky Castle.

Jednoduchá grafika a milé postavičky

V hre Blocky Castle budete ovládať jednu z množstva pixelovitých postavičiek. Každá je iná, no všetky majú niečo spoločné – sú skutočne milé a vtipné a výrazne dotvárajú zábavnú atmosféru hry.

Princíp hry je pritom veľmi jednoduchý. Vašou úlohou je s postavičkou preskákať až na vrchol veže. Samozrejme, v ceste budete mať množstvo nástrah a prekážok, ktoré musíte vyriešiť.

Niektoré prekážky sú jednoduché a priamočiare, iné sú pomerne originálne a pri ďalšom postupe budete musieť aj rozmýšľať. K dispozícii je viacero rôznych prostredí, a tak bude každá hra jedinečná s inými prekážkami a vzhľadom.

Blocky Castle: Zadarmo, no s in-app nákupmi

Samozrejme, už by to ani nemohla byť populárna hra, ak by nemala nejakú vlastnú platobnú menu a mikrotransakcie. Pri hraní sa ale zaobídete aj bez nich a hru si tak užijete naplno aj bez potreby dodatočného platenia. Ide o veľmi príjemný oddychový titul, aj keď kategória v obchode Play hovorí o tom, že ide o akčnú hru. Ak si chcete stráviť chvíle počas veľkonočných sviatkov, určite by ste mali dať hre Blocky Castle šancu.

Verzia: 1.3.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

15.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+