MojAndroid

Zašlú slávu spoločnosti BlackBerry by mohol navrátiť nový Android smartfón. Americká spoločnosť sa v posledných rokoch potýkala s upadajúcim záujmom o jej zariadenia, a hoci si stále drží skalnú bázu svojich používateľov, aj títo postupne odpadávajú a prechádzajú na iné platformy. Záchranou by však mohol byť nový BlackBerry Venice, ktorý so sebou nesie aj operačný systém Android.

blackberry_venice

O BlackBerry smartfóne s Androidom sme v posledných týždňoch či mesiacoch počuli nejedenkrát. Dokonca sa objavil aj na prvých renderoch. Teraz tu máme ale animované gif-ká, ktoré bližšie odhaľujú dizajn a konštrukčné vyhotovenie. To by malo prekvapiť vlastnou vysúvacou klávesnicou, ktorá bude ako inak v štýle BlackBerry. Boky zariadenia by mali byť zaoblené podobne ako pri Samsungu Galaxy S6 edge, čo by malo prispieť k pohodlnejšiemu držaniu v ruke.

Nové animácie potvrdili aj špecifikáciu fotoaparátu, ktorý by mal mať 18 Mpix a optickú stabilizáciu. Podľa predchádzajúcich dohadov sa tiež môžeme tešiť na 5,4″ displej, ostatné parametre však ostávajú neznáme.

Zdroj: evleaks

20.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+