MojAndroid

Spoločnosť BlackBerry začala okrem zaujímavých Android zariadení vydávať aj praktické aplikácie pre Android. Najnovšie v obchode Play pribudol titul Privacy Shade, ktorý ponúka zvýšenie súkromia pri čítaní citlivých správ z vášho smartfónu na verejnosti.

Privacy Shade vám umožňuje čítať e-maily, správy a zobrazovať citlivý obsah v akomkoľvek čase bez toho, aby ste sa museli obávať špehov či nechcených pohľadov. A to aj v prípade, že vám niekto pozerá ponad plece. Aplikácia umožňuje zobraziť obsah citlivej správy na displeji hoci aj na verejnom priestranstve, a to tým, že zatemní časť obrazovky, na ktorú sa nepozeráte alebo ju nepoužívate, zatiaľ čo si čítate citlivú správu.

Titul Privacy Shade ponúka zobrazenie citlivého obsahu v obdĺžniku alebo vo forme lupy, ktorou môžete voľne pohybovať po obrazovke. Okrem toho si môžete aj zvoliť, ako veľmi chcete zatemniť ostatnú časť obrazovky, prípadne zvoliť, či sa má časť obrazovky s citlivým obsahom zobrazovať stále alebo len po dotyku s obrazovkou.

Aplikácia na zariadeniach s Androidom 7.0 Nougat ponúka aj rýchle spustenie v dlaždici, v notifikačnej lište, prípadne sa dá spustiť ako jedna z možností, ktoré ponúka funkčné tlačidlo na BlackBerry zariadeniach. Aktuálne nám aplikáciu dovolilo nainštalovať len na BlackBerry DTEK60, ktorý testujeme, no čoskoro dostupná by mala byť aj na iných zariadeniach.

Verzia: 1.3.0.72
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0.72
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Crackberry

15.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+