MojAndroid

Smartfón BlackBerry Priv je jednoznačne tým najzaujímavejším produktom, aký kedy vydala táto kanadská spoločnosť. Ide mimochodom o ich prvé zariadenie s Androidom, ktoré bude okrem prémiového spracovania zamerané aj na bezpečnosť. Najnovšie informácie však naznačujú aj prítomnosť niekoľkých zaujímavých softvérových vychytávok. Jednou z nich bude napríklad “Productivity Edge”, bočné kontextové menu, ktoré vyvoláte pohybom prstu z okraja displeja. Podobné menu dnes ponúkajú Galaxy S6 zariadenia od Samsungu.

Túto novinku odhalil simulátor nového BlackBerry Priv, ktorý je dostupný na stránkach kanadského operátora Telus. Okrem niekoľkých funkcií bude toto bočné menu ukazovať napríklad aj stav nabitia batérie počas nabíjania. Uvidíme, aké ďalšie softvérové novinky ponúkne Priv, no už teraz sa tešíme na jeho oficiálne predstavenie.

Zdroj: AndroidCommunity

28.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+