MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Multimédia a Fotoaparát

Po stránke multimédií zariadenie neponúka FM rádio, hlasný reproduktor sa nachádza na spodnej hrane zariadenia. Jeho hlasové podanie spĺňa pomyselný štandard, na zvonenie a občasné pozretie videa stačí. V rámci predinštalovaných aplikácií zastrešuje prehrávanie videa či hudby alternatíva od spoločnosti Google.

Fotografické funkcie zariadenia ponúkajú zadný 12 MPix fotoaparát so svetelnosťou f/2.0. BlackBerry tak nejde ďalej s trendom duálnych fotoaparátov a neponúka ani špeciálny portrét režim. Výsledné fotografie za denného svetla sú však veľmi dobré, hĺbka ostrosti je dostatočná rovnako ako úroveň detailov. S ubúdajúcim svetlom však prichádza vyššie množstvo šumu a výsledné snímky sú použiteľné tak možno na sociálne siete.

Video zo zadnej kamery je stabilizované dostatočne a pohyblivé objekty sú vykreslené bez zbytočných zásekov. Dvojica mikrofónov slúži dobre tiež na odhlučnenie videa. Maximálne rozlíšenie pre výsledné video zo zadnej kamery činí až 4K pri 30 snímkach za sekundu. Predná kamera ponúka následne rozlíšenie 8 MPix. Poteší automatickým detekovaním tváre a dobrou ostrosťou “selfie” fotografií. Ukážku videa a fotografií si môžete prezrieť v priloženej galérii.

Rozlíšenie 12 MPix je k dispozícii v rámci pomeru strán, ktorý je nastavený od výroby. Ide o pomer strán 4:3. Rozlíšenie sa automaticky upraví pri zmene pomeru strán na 16:9 alebo 1:1. Toto tvrdenie sa opakuje v prípade použitia zadného fotoaparátu, ale aj snímok z prednej kamery, ktorá upraví svoje spomínané 8 MPix rozlíšenie.

Galéria fotografií

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

7.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+