MojAndroid

Spoločnosť BlackBerry sa rozhodla v roku 2015 svoje nové zariadenia postaviť výlučne na operačnom systéme Android. Neskôr upustila aj od tvorby vlastného hardvéru a zamerala sa výlučne na softvér. Spojenie Androidu a zvýšenej bezpečnosti založenej na svojich špeciálnych aplikáciách prinieslo úspech a model BlackBerry Priv sa stal jedným z najbezpečnejších Android smartfónov pre rok 2016.

Náš tip
BlackBerry PRIV sa oficiálne stal jedným z najbezpečnejších Android smartfónov za rok 2016

BlackBerry aplikácie sa stali čoraz populárnejšie a teraz sa na portáli XDA-developers objavila aplikácia BlackBerry Manager. Jej tvorcom je vývojár s prezývkou cobalt232 a prináša podporu viacerých BlackBerry aplikácií pre drvivú väčšinu Android smartfónov. Aplikácia BlackBerry Manager si nevyžaduje root, vaše zariadenie však musí obsahovať Android 5.0 Lollipop alebo novší.

Náš tip
BlackBerry DTEK60: Zabezpečená štýlovka s TOP parametrami | RECENZIA

BlackBerry Manager vám poskytne správu a prehľad o podporovaných aplikáciách od spoločnosti BlackBerry a zabezpečí tiež ich pravidelnú aktualizáciu. Na portáli XDA-developers je tiež zverejnený celý postup inštalácie. Dostupný je tiež odkaz pre stiahnutie APK súboru pre aplikáciu BlackBerry Manager. Aplikácie z dielne BlackBerry Limited sú dostupné aj v Obchode Play.

–> APK súbor BlackBerry Manager <–

Zdroj: xda-developers

11.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Xwert Is

    Už som to skúšal chcel som hlavne BB keyboard ale zistil som že sa nedá prepnúť s QWERTY na QWERTZ a taktiež nie je možné zvoliť čiernu/bielu je tam len čierna ….

+