MojAndroid

Používatelia smartfónu BlackBerry KEYone, ktorí čakali na aktualizáciu na Android Oreo, sa konečne dočkali. Aktualizácia napokon “dorazí” už tento týždeň, začne byť dostupná od 28. júna.

Síce kanadské zariadenia by mali dostať aktualizáciu už tento týždeň, avšak pre tie americké nie je dostupný časový plán. Dá sa očakávať, že pre ne bude aktualizácia dostupná maximálne o pár dní po kanadskej. Je ale veľmi pravdepodobné, že hneď po tom sa začne aktualizácia rýchlo šíriť aj do ďalších krajín a krátko po oficiálnom sprístupnení dorazí aj k nám. O jej dostupnosti vás budeme informovať.

Náš tip
Nová aktualizácia na BlackBerry KEYone pripravuje zariadenie na Android Oreo
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.6.2018
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+