MojAndroid

Portál MojAndroid.sk spolu s novou facebookovou stránkou BlackBerry Mobile SK vám priniesol súťaž o smartfón BlackBerry DTEK60. V súťaži stačilo odpovedať na jednoduchú otázku, za čo ste mohli vyhrať čisto nový smartfón.

Do súťaže sa zapojilo 5820 čitateľov. Až 5565 z vás vedelo správne odpovedať na otázku “Koľko hardvérových kláves ponúka smartfón BlackBerry KEYone?” Správna odpoveď bola 35 a spomedzi všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali meno výhercu. Majiteľom novučičkého smartfónu BlackBerry DTEK60 sa stáva Jozef Ludvig! Gratulujeme! Výhercu budeme v dohľadnej dobe kontaktovať s informáciami o odovzdaní výhry.

Všetkým ostatným čitateľom ďakujeme za účasť. Ak ste tentokrát nevyhrali, nemusíte zúfať – s blížiacimi sa vianočnými sviatkami máme pre vás prichystanú špeciálnu súťaž, ktorú určite nebudete chcieť vynechať.

Hlasujte a vyhrajte

Okrem toho aktuálne prebiehajú na našom webe ďalšie dve veľké ankety, v ktorých môžete vyhrať množstvo zaujímavých cien. V ankete 4ka Android Code 2017 je pre vás pripravená hlavná cena Xiaomi Mi6, ktorú môžete získať hlasovaním za najlepšie slovenské aplikácie. V ankete NAY Android Roka 2017 na vás zasa čaká až 17 cien vrátane smartfónov Huawei P10, CAT S41, Moto x4, Xiaomi Mi6, HTC U11 Life, BlackBerry KEYone, vysávač Electrolux PUREi9 a 10 navigácií Sygic.

24.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+