Už pri recenzii modelu Blackberry DTEK60 sme hovorili o tom, ako sme príjemne prekvapený z novodobej verzie značky Blackberry. Odkedy ju pod krídla zobrala korporácia TCL, spoločnosť rastie a pohybuje sa rozhodne dobrým smerom. Dôkazom sú aj aktualizácie ich zariadení. Zatiaľ čo niektorí výrobcovia ešte stále nesprístupnili na svoje zariadenia marcovú bezpečnostnú aktualizáciu, Blackberry už na svoje modely posiela aprílový update. A urobilo tak ako prvý OEM výrobca po spoločnosti Google.
Zameranie spoločnosti Blackberry v sebe vždy malo zmienku o bezpečnosti ako takej, a tak nás prvenstvo v tomto smere až tak neprekvapuje. Sme však radi, že sa spoločnosť snaží potenciálnych zákazníkov zaujať aj týmto spôsobom. Všetky zmeny v aprílovej bezpečnostnej aktualizácii zverejnilo Blackberry na svojom webe. Okrem opráv známych chýb a nedostatkov sa v aktualizácii nachádzajú aj významnejšie zmeny súvisiace s bezpečnosťou. Aktualizácia je dostupná vo forme OTA balíčka na zariadeniach Blackberry Priv, DTEK50 a DTEK60. Vlastníte jedno z týchto zariadení aj vy? Napíšte nám, či ste už dostali aprílovú aktualizáciu a aké zmeny ste v nej postrehli!
Zdroj: PhoneArena
Galaxy S5 (Lineage os 14.1) už mám tiež aprílový security patch
Je Lineage OS OEM výrobcom?
Nemusis ho takto nicit :D
Zato ,že niekto mi slušne odpovedal ma nezložil.
dobre
Viem ,že nie je ,len som poznamenal ,že ho má skôr Lineage OS
Xperia X včera bola aktualizácia s aplrílovými bezpečnostnými záplatami od Google – je to síce zatiaľ len pre koncept, ale SONY je OEM výrobca.
http://www.xperiablog.net/2017/04/06/xperia-x-concept-update-adds-april-2017-android-security-patch/
huawei p8 s aprilovym security patch vysiel zaciatkom aprila… (B394)
Na xperiu z3+ som dostal marcové záplaty 31. Marca
Moto Z Play dostal akúsi záplatu dnes.
Moj DTEK este aprilovy update nedostal ?