MojAndroid

Už pri recenzii modelu Blackberry DTEK60 sme hovorili o tom, ako sme príjemne prekvapený z novodobej verzie značky Blackberry. Odkedy ju pod krídla zobrala korporácia TCL, spoločnosť rastie a pohybuje sa rozhodne dobrým smerom. Dôkazom sú aj aktualizácie ich zariadení. Zatiaľ čo niektorí výrobcovia ešte stále nesprístupnili na svoje zariadenia marcovú bezpečnostnú aktualizáciu, Blackberry už na svoje modely posiela aprílový update. A urobilo tak ako prvý OEM výrobca po spoločnosti Google.

Náš tip
BlackBerry DTEK60: Zabezpečená štýlovka s TOP parametrami | RECENZIA

Zameranie spoločnosti Blackberry v sebe vždy malo zmienku o bezpečnosti ako takej, a tak nás prvenstvo v tomto smere až tak neprekvapuje. Sme však radi, že sa spoločnosť snaží potenciálnych zákazníkov zaujať aj týmto spôsobom. Všetky zmeny v aprílovej bezpečnostnej aktualizácii zverejnilo Blackberry na svojom webe. Okrem opráv známych chýb a nedostatkov sa v aktualizácii nachádzajú aj významnejšie zmeny súvisiace s bezpečnosťou. Aktualizácia je dostupná vo forme OTA balíčka na zariadeniach Blackberry Priv, DTEK50 a DTEK60. Vlastníte jedno z týchto zariadení aj vy? Napíšte nám, či ste už dostali aprílovú aktualizáciu a aké zmeny ste v nej postrehli!

Zdroj: PhoneArena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
7.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+