MojAndroid

Združenie mladých podnikateľov Slovenska (ZMPS) monitoruje zmeny v legislatíve pri desiatich najdôležitejších zákonoch pre podnikateľov. Podľa štatistík sa v priemere každé dva týždne mení niektorý z kľúčových zákonov. Počas roka 2018 už prišlo k 27 zmenám. Organizácia Združenie podnikateľov Slovenska (ZPS) dokonca celkovo hovorí o 400 zmenách alebo nových zákonoch ročne. Podnikateľské subjekty tieto zmeny často nestíhajú sledovať a neznalosť nového zákona by im mohlo priniesť aj finančnú ujmu v podnikaní. Aj z toho dôvodu sa v obchode Google Play objavila mobilná aplikácia BiznisInfo.

BiznisInfo je aplikácia, ktorá ľudskou rečou a včas podnikateľov upozorní na zmeny v ich povinnostiach. Filtrovanie aktualít zároveň umožní zamerať sa na témy, ktoré sa vás týkajú. Cez aplikáciu sa podnikatelia môžu vyjadriť aj k pripravovanej legislatíve. Ich názor sa cez podnikateľské organizácie dostane priamo k poslancom a vládnym inštitúciám. Okrem legislatívy nájdete v aplikácii aj informácie o podporných podnikateľských programoch. Po nainštalovaní aplikácie do smartfónu sa používateľovi zobrazia posledné schválené zákony, ale aj tie, ktoré sa ešte len pripravujú.

Komu je určená?

  1. Pre podnikateľov, ktorí síce nechcú, ale potrebujú vedieť o svojich povinnostiach a zmenách v legislatíve. Vďaka nej sa môžu vyhnúť zbytočným pokutám.
  2. Pre účtovníkov a iných profesionálov, ktorí chcú šetriť svoj čas strávený sledovaním zmien.
  3. Pre tých, ktorí nechcú prichádzať o biznis informácie a zaujímavé príležitosti na rozvoj podnikania

Aplikáciu vyvinulo Združenie mladých podnikateľov Slovenska (ZMPS) na podnet svojich členov, ktorým každoročne rastú náklady na sledovanie legislatívnych noviniek. Aplikácia je zadarmo prístupná každému (nielen členom ZMPS).

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
7.11.2018
Zdroj: zmps

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+