MojAndroid

Ak patríte k tým používateľom internetu, ktorí radi sťahujú dáta, určite vás poteší aplikácia BitTorrent. Ponúka sťahovanie dát pomocou tzv. torrentov. Torrenty sú v podstate  „brány“ , pomocou ktorých používatelia medzi sebou sťahujú dáta. Podmienkou je, aby mali tieto dáta na disku a pomocou určenej aplikácie zdieľali svoje dáta.

Aj keď sťahovanie dát pomocou torrentov nepatrí k najbezpečnejším formám získavania dát (mnohokrát sa pomocou nich šíria nelegálne kópie filmov a hudby, alebo môžu ovplyvniť bezpečnosť zariadenia), je táto možnosť medzi „skalnými sťahovačmi“ veľmi obľúbenou formou, ako sa dostať ku svojim obľúbeným dátam.

Aplikácia BitTorrent  ponúka presne tie isté možnosti, ako jej počítačová verzia. Nájdete si svoj obľúbený torrent, ktorý následne stiahnete do svojho Android zariadenia a spustíte sťahovanie. Aplikácia funguje na pozadí a po stiahnutí vás upozorní na jeho dokončenie. Získate tak jednoduchým zdieľaním dát, tie svoje obľúbené.

Musíme poznamenať fakt, že počas testovania nám aplikácia dosť značne začala ovplyvňovať samotný systém a systém sme museli reštartovať. Na testovanie sme použili HTC One X s Androidom 4.0.3. Systém sa začal sekať a museli sme odoslať aj hlásenie o chybe pre spoločnosť HTC.

Táto chyba môže byť spôsobená práve tým, že aplikácia je dostupná stále len vo svojej Beta verzii. Vyskúšajte aplikáciu BitTorrent a dajte nám vedieť v komentároch, ako vám fungovala. Taktiež odporúčame použiť pripojenie na WiFi, aby vám zbytočne nenarástol účet za prenesené dáta cez operátora.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia BitTorrent

18.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+