MojAndroid

Spoločnosť BitTorrent je vo svete torrentov a P2P veľmi známa. Na svojom konte má už niekoľko doplnkových služieb a teraz pribudla ďalšia. BitTorrent Live je nová služba na sledovanie TV, ktorá tiež funguje na princípe P2P a je k dispozícii zadarmo.

Aplikácia bola predstavená pre iOS už pred nejakým časom a teraz prichádza aj do obchodu Play. Zatiaľ tu ale nie je oficiálne dostupná pre väčšinu zariadení, pretože vývojári sú opatrní s oficiálnou podporou množstva telefónov a tabletov.

Aplikáciu si ale môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu nižšie. K dispozícii je niekoľko kanálov, ktorých kvalita závisí od toho, koľko používateľov práve kanál sleduje. Vývojári reklamujú najmä podporu rôznych športových kanálov, no tých aktuálne nie je k dispozícii veľmi veľa. Je ale pravdepodobné, že sa bude ponuka rozširovať a služba tak bude čoraz užitočnejšia.

BitTorrent Live – APK súbor

Zdroj: engadget

28.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+