MojAndroid

Bitly je webová služba, ktorú poznájú milióny ľudí po celom svete. Skracovanie URL adries sa používa v mnohých prípadoch práve pre účely zdieľania v online svete sociálnych sietí. Ak ste oddaní používatelia Bitly, tak vám doteraz určite chýbala vlastná Android aplikácia. To sa však dnešným dňom mení.

Používatelia si teraz môžu na Androide nainštalovať novú aplikáciu, ktorá bez prekvapenia nesie názov Bitly. Tá ponúka funkcie spojené práve so skracovaním URL adries. Na rozdiel od webovej služby ale vyžaduje prihlásenie, ktoré však so sebou prináša aj niekoľko výhod. Po prihlásení totižto nebudete schopní len skracovať URL adresy, ale aj sledovať to, koľko ľudí si na ne kliklo, či vytvárať vlastné brandované linky. To všetko z prostredia aplikácie, ktorá je teraz dostupná v obchode Play úplne zadarmo.

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

8.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+