MojAndroid

Vrámci dobrých vzťahov medzi priateľmi a rodinou je dobré vedieť, kedy má váš kamarát, kamarátka, kolega či bratranec narodeniny. Nie vždy sa vám to podarí zachytiť na niektorej zo sociálnych sietí či dokonca v klasickom kalendári, kde si takéto udalosti možno píšete, a preto sa rozhodli vývojári z TMD vytvoriť aplikáciu, ktorá si túto starosť vezme na svoje ramená. Birthday Reminder vám teda zistí a pripomenie všetky dôležité dátumy narodenín vašich známych a rodiny, s pomocou sociálnej siete Facebook a siete LinkedIn.

Okrem synchronizácie narodenín z už spomínaných sietí máte k dispozícii aj pripomienky narodenín. To je jedna z hlavných funkcií tejto aplikácie, nakoľko je dôležité, aby ste si na dané narodeniny aj spomenuli, prípadne boli vopred upozornení, a nielen aby ste ich mali zapísané v kalendári. A pripomenutia zvláda táto aplikácia dokonale.

Keď už dostanete pripomienku na narodeniny niektorého z vašich známych, môžete mu priamo pomocou tejto aplikácie napísať správu na jednu zo spomínaných sietí. Prehľad všetkých narodenín nájdete v prehľadnom zozname v chronologickom poradí. Aplikácia ponúka jednoduché a prehľadné prostredie, v ktorom sa môžete intuitívne pohybovať, čo berieme ako veľké plus. Spomínané sociálne siete sú totižto, čo sa narodenín týka, dosť neprehľadné a jediné, čo vás na narodeniny známych upozorní, je malé okienko v pravom hornom rohu, respektíve len jednotlivé profily vašich známych, kolegov, či členov rodiny. 

    

Ak teda aj vy považujete narodeniny vašich známych za dôležitú udalosť a nemáte prehľad o všetkých týchto dôležitých dátumoch, zakúpte si aplikáciu Birthday Reminder. Na Google Play Store ju nájdete za smiešnych 50 centov, čo je zanedbateľná čiastka v porovnaní s úsmevom na tvári, ktorý vyčaríte pekným prianím k narodeninám.

8.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+