MojAndroid

Všetci majitelia Nexus zariadení majú dnes dôvod na oslavu. Google totižto na internete zverejnil binárne súbory pre takmer všetky svoje Nexus zariadenia s výnimkou Nexusu One, čo pomôže nielen výrobcom pri výrobe nových ROM s nadstavbou, ale aj technickej komunite zhromažďujúcej sa prevažne na portáli XDA Developers, ktorá vďaka týmto súborom už teraz môže pre tieto zariadenia vytvárať nové alternatívne ROM s Androidom 4.2.2.

Nexus-devices

Binárne súbory Androidu 4.2.2 sú momentálne dostupné pre Nexus 4, Nexus 7 (Wi-Fi/3G), Nexus 10 a pre všetky medzinárodné verzie smartfónu Galaxy Nexus a jeho dvojníka v americkej sieti Verizon. Tieto súbory sú voľne dostupné pre širokú verejnosť, preto, ak si chcete vytvoriť vlastnú ROM alebo si len nahrať na svoje (podporované) zariadenie najnovší Android 4.2.2 manuálne, kliknite na tento odkaz a stiahnite si príslušný súbor.

Zdroj: Google Developers

2.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+