MojAndroid

Často sa ľuďom stáva, že ich ráno nepreberie ani káva. Nevedia sa dostatočne naštartovať pre nový deň. Aj by chceli, ale jednoducho mozog hovorí” “Nie, ešte sa mi nechce”. Práve pre tieto momenty je ako stvorená hra, ktorú si dnes predstavíme. Jej názov je Big Slogan Quiz. Ako už meno tejto hry napovedá, bude sa jednať o kvízovú hru. Po spustení sa vám zobrazí na úvodnej obrazovke logo samotnej aplikácie. Keď sa pozrieme nižšie nájdeme tu spolu 15 levelov, kde môžete otestovať svoje znalosti reklám, známych značiek a ich sloganov.

Známe logá a značky

Po otvorení prvého levelu, sa vám zobrazí slogan. Pod ním je výber troch možností, z ktorých je jedna správna. Nie sú tam uvedené konkrétne názvy spoločností, ale ich logá. Na zvládnutie každej otázky máte 7 sekúnd, pričom každý level obsahuje 15 otázok. Aby ste mohli prejsť do ďalšieho levelu, je potrebné aspoň 13-krát správne odpovedať. Slogany sú kompletné a je potrebné ich priradiť k spoločnosti alebo stačí len doplniť spoločnosť.

Pohyb v hre je veľmi jednoduchý. Po otvorení len ťuknete na vybraný level a rovno hráte. Hra neobsahuje žiadne zložité nastavenia či prispôsobenia. Slovenský jazyk by ste však v nej hľadali ťažko. Hra je celá v angličtine. Potešil nás aj fakt, že na hranie nie je potrebné internetové pripojenie.

Big Slogan Quiz je od slovenského vývojára

Ak ešte stále váhate či hru stiahnuť a vyskúšať, možno vás presvedčí aj ďalší fakt. Jedná sa totiž o počin slovenského vývojára KneeGo. Aký je náš záver? Nie že by sme hru chceli podporiť takpovediac “len pre národnosť”. Skutočne, keď si hru stiahnete a začnete hrať, hneď vás chytí a chcete riešiť ďalší a ďalší level. Možno ju niektorí zaradia aj do sekcie “záchodovky”.

Hra je k dispozícii v Google Play, a to celkom zadarmo. Tak čo, skúsite?

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

9.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+