MojAndroid

Aplikácia Biblia pre deti je veľmi populárna medzi veriacimi rodičmi, ktorí sa snažia svoje deti zoznámiť so Svätým Písmom. Prostredníctvom technológií to v dnešnej dobe môže byť ľahšie, alebo aspoň lákavejšie. Aj preto tvorcovia z YouVersion v spolupráci OneHope teraz prinášajú túto aplikáciu v slovenčine. Pochválili sa tým aj na svojom blogu.

Tím YouVersion stojí aj za populárnou aplikáciou Biblia, ktorú po celom svete používa vyše 30 miliónov používateľov naprieč viacerými platformami. Dostupná je totiž nielen pre Android, ale aj Apple, prípadne Amazon. Svojím moderným prevedením si získala priazeň používateľov po celom svete.

Aplikácia YouVersion si získala milióny používateľov po celom svete
Biblia + Audio
Biblia + Audio
Developer: Life.Church
Price: Free

Aplikácia vašim deťom vie aj čítať

Ak náhodou patríte medzi tých rodičov, ktorí si nevedia nájsť dostatok času na to venovať sa deťom a nestíhali by ste im prečítať pár veršov z Písma, aplikácia to urobí za vás. Môžete ho ale čítať aj priamo vy, v oboch prípadoch sa môžete spoľahnúť na prítomnosť slovenského jazyka.

Stačí preto zájsť do nastavení v aplikácii. Ešte predtým sa samozrejme uistite, že máte nainštalovanú jej najnovšiu verziu. Potom už len v nastaveniach nastavte požadovaný jazyk. Celé prostredie aplikácie sa tak prepne do vami zvolenej reči. A teda bude v slovenčine nielen text, ale aj všetok zvuk.

Aplikácia Biblia pre deti
Aplikácia Biblia pre deti
Developer: Life.Church
Price: Free

Nová sekcia: Nákupný poradca

Zvažujete kúpu robotického vysávača, no neviete, ktorý je ten správny? My sme vybrali niekoľko zaujímavých modelov, ktoré vás navyše nebudú stáť viac ako 300 €. Do sumy 250 € sme zase vybrali tie najlepšie smartfóny. Otvorte si novú sekciu nákupný poradca, kde nájdete viacero zaujímavých výberov. 

Náš tip
Hľadáte nový tablet? Vybrali sme tie najlepšie s rôznymi rozmermi
15.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+