MojAndroid

V minulosti sme vás informovali o snahe spoločnosti Sony vypustiť vlastnú bezpečnostnú službu “My Xperia”, ktorá má poskytovať bežné funkcie pre lokalizáciu, vzdialené uzamknutie, prípadne vymazanie obsahu zariadenia. Služba je oficiálne spustená pre používateľov smartfónov Xperia v severských krajinách a očakávané rozširovanie do ďalších oblastí prebehne až v druhom kvartáli tohto roka. Dnes sa však objavil uniknutý apk súbor, pomocou ktorého budete môcť My Xperia vyskúšať už teraz.

Sony my xperia

Aplikáciu spustíte na zariadeniach rady Xperia a minimálna požiadavka na verziu softvéru je Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Odkaz na stiahnutie súboru nájdete nižšie a môžete si ho nainštalovať ako každú inú aplikáciu. V prípade, že nemáte povolené neznáme zdroje, musíte ich zapnúť v nastaveniach bezpečnosti. Po spustení je potrebné prihlásiť sa do služby My Xperia prostredníctvom vášho Google účtu. Ak sa rozhodnete vyskúšať aplikáciu vo vašom zariadení, dajte nám vedieť ako ste s novou službou spokojní.

—> Stiahni  Sony My Xperia <—

Zdroj: xperiablog

20.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+