MojAndroid

Majitelia vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 a S8+ z minulého roka netrpezlivo očakávajú aktualizáciu na Android 8 Oreo. Aktualizáciu pritom hlásia niektorí už aj na Slovensku. Smartfón Samsung Galaxy Note 8 však ešte pred tým, ako tiež získa Oreo, dostal bezpečnostnú aktualizáciu. Tá píše na našom redakčnom kúsku veľkosť 715,66 MB.

Čo táto aktualizácia prináša?

Majitelia by mali ťažiť z vylepšeného zabezpečenie zariadenia a niektorých ďalších aktualizácií v rámci softvéru. Konkrétne ide o zlepšenie stability zariadenia a opravu programových chýb, nové a/alebo vylepšené funkcie, ďalšie vylepšenia výkonu softvéru.

Po aktualizácii na túto verziu systému Nougat nebudete môcť prejsť na staršiu verziu softvéru z dôvodu aktualizácií politiky zabezpečenia. Tiež môže dôjsť počas inštalácie k dočasnému zvýšeniu teploty. Ak ste túto aktualizáciu ešte neobdržali, skúste ju vyhľadať manuálne v Nastaveniach – Aktualizácia softvéru.

O čom je Samsung Galaxy Note 8?

Vlajkový model Samsung Galaxy Note 8 ponúka 6,3″ Super AMOLED displej s rozlíšením 2960 x 1440 pixelov, 8-jadrový procesor Exynos 8895 Octa, 6 GB RAM, 64 GB interného úložiska (s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu microSD až do 256 GB) a batériu s kapacitou 3300 mAh. Zadný fotoaparát je duálny a ponúka rozlíšenie 12 + 12 MPix, predná “selfie” kamera následne 8 MPix.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

1komentár

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

Oreo bol na S8(+) pozastavený...

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+