MojAndroid

Majitelia vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 a S8+ z minulého roka netrpezlivo očakávajú aktualizáciu na Android 8 Oreo. Aktualizáciu pritom hlásia niektorí už aj na Slovensku. Smartfón Samsung Galaxy Note 8 však ešte pred tým, ako tiež získa Oreo, dostal bezpečnostnú aktualizáciu. Tá píše na našom redakčnom kúsku veľkosť 715,66 MB.

Čo táto aktualizácia prináša?

Majitelia by mali ťažiť z vylepšeného zabezpečenie zariadenia a niektorých ďalších aktualizácií v rámci softvéru. Konkrétne ide o zlepšenie stability zariadenia a opravu programových chýb, nové a/alebo vylepšené funkcie, ďalšie vylepšenia výkonu softvéru.

Po aktualizácii na túto verziu systému Nougat nebudete môcť prejsť na staršiu verziu softvéru z dôvodu aktualizácií politiky zabezpečenia. Tiež môže dôjsť počas inštalácie k dočasnému zvýšeniu teploty. Ak ste túto aktualizáciu ešte neobdržali, skúste ju vyhľadať manuálne v Nastaveniach – Aktualizácia softvéru.

O čom je Samsung Galaxy Note 8?

Vlajkový model Samsung Galaxy Note 8 ponúka 6,3″ Super AMOLED displej s rozlíšením 2960 x 1440 pixelov, 8-jadrový procesor Exynos 8895 Octa, 6 GB RAM, 64 GB interného úložiska (s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu microSD až do 256 GB) a batériu s kapacitou 3300 mAh. Zadný fotoaparát je duálny a ponúka rozlíšenie 12 + 12 MPix, predná “selfie” kamera následne 8 MPix.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
  • moja mala len 562 mega zaujmave

  • disq

    Oreo bol na S8(+) pozastavený…

+