MojAndroid

Fanúšikovia Tesly, dávajte pozor. Už čoskoro si budete môcť objednať nabíjaciu stanicu v štýle elektromobilu Cybertruck od Tesly. Podľa slov spoločnosti je “inšpirovaná jeho hranatým dizajnom a kovovým štýlom.” Produkt je už v súčasnosti možné preobjednať na ich webstránke.

Štýlová a schopná nabíjacia stanica od Tesly

Stanica je schopná nabíjať až tri zariadenia súčasne, každé s výkonom až 15 W. Svoj telefón či slúchadlá nemusíte vôbec nejak špeciálne vyrovnávať, alebo zoraďovať. Celá plocha stanice je totiž schopná vaše zariadenia nabiť. Povrch je potiahnutý príjemnou látkou Alcantara.

Bezdrôtová nabíjacia stanica cybertruck
Cybertruck nabíjacia stanica | Zdroj: Tesla

Pokiaľ by ste chceli popri nabíjaní napr. niečo pozerať, umožní vám to stojan. Produkt bude oficiálne dostupný od februára 2023, objednať si ho môžete ale už aj teraz. Celý jeden set bude stáť 300 USD.

Balenie celkovo zahŕňa:

  • bezdrôtovú nabíjaciu stanicu
  • integrovaný USB-C kábel
  • 65 W USB-C adaptér
  • magnetický odnímateľný stojan

Podobné zaujímavé Tesla vychytávky

Na už spomínanej webstránke nájdete aj ďalšie užitočné výrobky. Nabíjačky pre elektromobily, ďalšie príslušenstvo k autám… Na stránke sú vystavené aj zaujímavé kusy oblečenia od značky, v relatívne prijateľných sumách. V minulosti úplne vypredané kožené ruksaky, modely áut, štýlové poháre, či termosky, dokonca aj dáždnik taktiež vedia potešiť.

Model nabíjacieho zariadenia
Model nabíjacieho zariadenia | Zdroj: Tesla

Veľmi pútavá je napr. aj stolná nabíjačka pre telefóny. Ide o perfektnú miniatúru nabíjacej stanice pre ich elektromobily.

Náš tip
Žiadne sci-fi, realita! Prichádzajú okuliare zobrazujúce titulky v reálnom čase

27.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+