MojAndroid

Mobilné hry nemusia byť iba plné grafických efektov na úrovni konzolových hitov. Môže ísť aj o jednoduchšie tituly, ktoré ale stále môžu zaujať peknou grafikou a najmä jednoduchým herným princípom. To je pri ovládaní prostredníctvom dotykového displeju veľmi dôležité a všetky tieto podmienky spĺňa nová hra Beyondium. Ide o ten typ hry, kde budete spájať bodky aby ste nahrali čo najviac bodov. Beyondium sa ale na to pozerá inak a spájanie bodiek tu bude predstavovať spájanie miniatúrnych častí molekuly.

Náš tip
Sprinkle Islands: Nástupca populárnej hry Sprinkle v Google Play

Hra pochádza od obľúbeného štúdia Mediocre, ktoré má na svedomí také populárne tituly, ako napríklad Sprinkle, Granny Smith, Smash Hit či Does Not Commute. Novinka je v hernom štýle iná, no v jednoduchosti ovládania rovnaká. V strede obrazovky sa nachádza molekula, ktorá do okolia uvoľňuje častice. Vy musíte spájať častice rovnakej farby ešte pred tým, ako opustia obrazovku, inak budete penalizovaní. Každým takýmto spojením plníte meter vo vrchnej časti obrazovky. Tento meter udržuje molekulu pri živote a ak sa vám ho nepodarí včas naplniť, molekula sa jednoducho rozplynie a kolo skončí.

Beyondium nie je zadarmo

Okrem bežného spájania môžete využiť aj techniku obkľúčenia a vytvorenia kruhu. Takto zmeníte všetky častice v strede na takú farbu, akej častice ste spojili týmto kruhom a touto technikou tiež získavate špeciálne vylepšenia a bonusy. Zo začiatku budete spájať iba častice jednej farby, no neskôr bude náročnosť stúpať a vy budete musieť dávať pozor aj na to, akej farby je aktuálny ukazovateľ a podľa toho si budete musieť vyberať častice, ktoré aktuálne spájate. Hra stojí v obchode Play 2,11 EUR, čo síce nie je najmenej, no odmenou vám bude, že tu nenájdete žiadne ďalšie miktrotransakcie a hru si budete môcť užívať bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: 2,09 €
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: 2,09 €

Zdroj: Phandroid

8.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+