MojAndroid

WhatsApp je jednou z najpopulárnejších aplikácií na odosielanie správ pre mobilné zariadenia. Doposiaľ však nebola dostupná v tabletoch so systémom Android, prinajmenšom nie oficiálne. Tento fakt sa však našťastie čoskoro zmení, pretože spoločnosť WhatsApp usilovne pracovala na uvedení aplikácie na tablety s Androidom.

Podľa nových informácií je služba WhatsApp k dispozícii už aj pre tablety v Obchode Play, avšak len ak ste beta testerom. Keďže je len v beta verzii, mnohé funkcie budú zatiaľ ešte oklieštené, budú však postupne pridávané počas vývojového procesu.

Pre testovanie bude potrebný druhý WhatsApp účet

Je potrebné disponovať tabletom, ktorý má slot na SIM kartu, pretože WhatsApp nebude fungovať na zariadeniach iba s Wi-Fi. Ak spĺňate túto požiadavku a chcete si na tablete WhatsApp odskúšať, môžete skúsiť aplikáciu vyhľadať v Obchode Google Play. Treba však mať na pamäti, že budete potrebovať druhý WhatsApp účet, pretože beta verzia neumožňuje spárovanie tabletu so smartfónom a používanie rovnakého účtu na oboch zariadeniach.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

8.12.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • KalichVydra

    No na wifi tablete to nejde veru, stiahol som apk subor a ide. Samozrejme automaticky ma odhlasilo z mobilu.
    Preto používam Viber, ten ide aj na 10tich zariadeniach bez problémov.

+